| نیروی سینوسی | 6000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 180 کیلوگرم |
| زور | 40000n |
|---|---|
| سرعت | 2.0 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بار | 500 کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | 6KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | XYZ سه محور |
| فرکانس | 5 تا 3500 هرتز |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| پشتیبانی سفارشی | تولید کننده |
|---|---|
| برند | ASLI |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| زور | 10000N |
|---|---|
| موج ارتعاش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| سنسور شتاب | 1 کامپیوتر |
| کانال ورودی | 1 کانال |
| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3000Hz |
| زور | 30000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی سینوسی | 6000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 180 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | سه جهت |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی ارتعاش | 300 کیلوگرم |
|---|---|
| فرکانس | 5 تا 3500 هرتز |
| مواد میز | آلیاژ آلومینیوم |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| برنامه | باتری |