| زور | 3000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | محور XYZ |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | چین |
| قدرت | 380 ولت ، 3 مرحله |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی ارتعاش | 20 KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| استاندارد | MIL STD 810G، MIL STD 810F |
| حداکثر جابه جایی | 51 میلی متر |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بار | 300 کیلوگرم |
| میز لغزنده | 600*600 میلی متر |
|---|---|
| جهت ارتعاش | محور Z |
| نیروی ارتعاش | 6KN |
| استاندارد تست | IEC62133 |
| تست شوک | نیمه سینوسی، ذوزنقه ای، موج دندانه ای |
| نیروی سینوسی | 6KN |
|---|---|
| استاندارد | استاندارد JIS D1601 |
| نوع | الکترومغناطیسی |
| فرکانس | 5 تا 3500 هرتز |
| درخواست | LED، قطعات خودرو، بسته بندی |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| زور | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| بار | 180 کیلوگرم |