| زور | 60000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا X ، Y ، Z |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 2700 هرتز |
| موج ارتعاش | سینوسی، تصادفی، شوک |
|---|---|
| جهت ارتعاش | محور X، Y، Z |
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
| برنامه | صنعت خودرو |
| ورودی | 1 کانال |
| فرکانس | 5 هرتز ~ 3500 هرتز |
|---|---|
| شتاب | 100 گرم |
| جهت ارتعاش | محور X، Y، Z |
| برنامه | تلفن همراه و باتری لیتیوم یونی |
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| برنامه | آزمایشگاه تحقیق و توسعه |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| منطقه تست | 1500 لیتر |
|---|---|
| محدوده دما | -70 ~ 180 درجه |
| لرزشگیر | 3KN ~ 100KN با توجه به نیاز |
| قدرت | 380 ولت |
| حالت لرزش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| زور | 50000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا X ، Y ، Z |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 2700 هرتز |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی ارتعاش | 30000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
| درخواست | بسته باتری |
| استاندارد را برآورده کند | IEC 62133 |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8 m/s |
| displacement | 65mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 600kg |
| کاربرد | مواد ، قطعات خودرو ، بسته بندی ، محصولات نگهدارنده خانه |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش ارائه می شود | پشتیبانی فنی ویدئویی ، پشتیبانی آنلاین ، مهندسین در دسترس برای سرویس ماشین آلات در خارج از کشور ، خد |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| صنایع کاربردی | صنایع نظامی ، تجهیزات الکترونیکی ، خودرو ، قطعات یدکی ، لوازم الکترونیکی ، هوانوردی |