| نیروی ارتعاش | 2000 کیلوگرم فارنهایت |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش افقی |
| درخواست | خودرو |
| استفاده | تست ارتعاش فرکانس بالا |
| استاندارد تست | IEC 60335-2-24 و IEC 60335-2-40 |
| نیروی ارتعاش | 3KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| درخواست | سوئیچ های خودرو |
| استفاده | تست ارتعاش فرکانس بالا |
| استاندارد تست | MIL STD 810G |
| زور | 3000N تا 200000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| زور | 3000N تا 200000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| درخواست | LED، قطعات خودکار، باتری |
|---|---|
| استاندارد تست | MIL-STD-810، RTCA DO-160 |
| عملکرد | سینوسی، تصادفی، شوک |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| خروجی نیرو | 3000 ~ 100000 نیوتن |
| sine force | 60000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 250kg |
| کاربرد | ماتریلا، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانگی |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| صنایع قابل اجرا | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
|---|---|
| فرکانس | 5 تا 3000 هرتز |
| موج ارتعاشی | سینوسی، تصادفی، شوک |
| کنترل کننده | ونزو-820 |
| درخواست | LED، قطعات خودرو |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| حالت لرزش | تصادفی سینوسی |
| جابجایی | 25 ~ 100 میلی متر |
| قطر سیم پیچ متحرک | 150 ~ 870 میلی متر |
| درخواست | materila، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانه |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| تضمین | 1 سال |
| صنایع قابل استفاده | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |