| منطقه تست | 1500 لیتر |
|---|---|
| محدوده دما | -70 ~ 180 درجه |
| لرزشگیر | 3KN ~ 100KN با توجه به نیاز |
| قدرت | 380 ولت |
| حالت لرزش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
|---|---|
| وزن سیم پیچ متحرک | 3.5 کیلوگرم |
| قدرت فن خنک کننده | 3 کیلو وات |
| منبع تغذیه | AC380V |
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |
| بارگذاری | 270 کیلوگرم |
| زور | 30000n |
|---|---|
| سرعت | 2.0 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 75 میلی متر |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| بار | 500 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| استاندارد تست | استاندارد iec 60068 |
| سرعت | 2.0 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| عملکرد | تست ارتعاش سینوسی |
|---|---|
| درخواست | قطعات اتومبیل |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| استاندارد تست | ISO 16750-3 |
| لرزش | 3 محور |
| منطقه تست | 1000 لیتر |
|---|---|
| محدوده دما | -70 ~+150 درجه |
| محدوده رطوبت | 20 ~ 98 |
| قایقران | لرزش گیر |
| حالت ارتعاش | سینوسی ، تصادفی ، شوک |
| نیروی سینو | 3000N |
|---|---|
| گسترش دهنده عمودی | 500 * 500 میلی متر |
| میز لغزش افقی | 500 * 500 میلی متر |
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 25 |