| منطقه تست | 216 لیتر |
|---|---|
| محدوده دما | -70 ~ 180 درجه |
| محدوده رطوبت | 10 تا 98 درصد |
| اسکیت باز | لرزشگیر |
| حالت لرزش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| ابعاد داخلی | W600XH750XD500(mm) |
|---|---|
| بعد خارجی | W1200XH1900XD1150(mm) |
| دمای پایین | -40 درجه سانتیگراد |
| دمای بالا | 150 تا 200 ℃ |
| محدوده رطوبت | 20 ٪ ~ 98 ٪ RH |
| محدوده دما | -70 درجه سانتیگراد تا 150 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 20 ٪ ~ 98 ٪ RH |
| ابعاد داخلی | W1000*H1000*D800mm |
| حجم | 800 لیتر |
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
| بعد داخلی | W500*H400*D400mm |
|---|---|
| دقت تحلیل | 0.1 درجه سانتیگراد |
| یکنواختی دما | +/-2.5 درجه سانتیگراد |
| ماده داخلی | فولاد ضد زنگ SUS304 |
| درب تست | یک درب |
| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| استاندارد تست | استاندارد iec 60068 |
| سرعت | 2.0 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| رابط | USB/RS232 |
|---|---|
| نام محصول | دستگاه تست دیگر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| نرم افزار | ویندوز/لینوکس |
| بعد، ابعاد، اندازه | 1000mm*1000mm*1000mm |
| بعد داخلی | W1600*H500*D800mm |
|---|---|
| حجم | 480 لیتر |
| مواد | پلی استر تقویت شده با الیاف شیشه |
| نازل شیشه ای | 2 قطعه |
| محدوده دما | 30 تا 50 درجه سانتیگراد |
| منطقه تست | 1000 لیتر |
|---|---|
| محدوده دما | -40 ~ + 150 درجه |
| محدوده رطوبت | 20 تا 98 درصد |
| اسکیت باز | لرزشگیر |
| حالت لرزش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| منطقه تست | 1000 لیتر |
|---|---|
| محدوده دما | -40 ~ + 150 درجه |
| محدوده رطوبت | 20 تا 98 درصد |
| اسکیت باز | لرزشگیر |
| حالت لرزش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| منطقه تست | 1000 لیتر |
|---|---|
| محدوده دما | -70 ~ 150 درجه |
| محدوده رطوبت | 20 تا 98 درصد |
| اسکیت باز | لرزشگیر |
| حالت لرزش | سینوسی، تصادفی، شوک |