| ابعاد داخلی | W400xH500xD400mm |
|---|---|
| حجم | 80 لیتر |
| محدوده دما | -40 تا 150 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 20٪ ~ 98٪ R.H. |
| نرخ افزایش دما | 3.0 درجه سانتیگراد در دقیقه |
| مدل | TH-225-B |
|---|---|
| ابعاد داخلی | W600XH750XD500(mm) |
| بعد خارجی | W1200XH1900XD1150(mm) |
| دمای پایین | 0℃ |
| دمای بالا | 150 ℃ |
| ابعاد داخلی | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| محدوده دما | -40 تا 150 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 15٪ ~ 98٪ RH |
| دقت دما | ± 0.5 ℃ |
| دقت رطوبت | ± 2.5٪ RH |
| دقت | 0.01 |
|---|---|
| قدرت | 25 کیلو وات |
| کلاس حفاظت | IP55 |
| ولتاژ | 380 V |
| مبردها | R404A یا معادل آن |
| بعد داخلی | W800*H800*D800mm |
|---|---|
| محدوده دما | -70 تا 150 درجه |
| دامنه رطوبت | 20% RH~98% RH |
| جهت ارتعاش | ارتعاش افقی عمودی |
| حداکثر سرعت | 2.0m/s |
| ابعاد داخلی | W600*H750*D500mm |
|---|---|
| حجم | 225 لیتر |
| نوع نمایشگر | صفحه نمایش لمسی قابل برنامه ریزی |
| قطر سوراخ آزمایش | 50 میلی متر |
| رابط ارتباطی | Rs232 |
| سوراخ تست | 50 میلی متر یا 100 میلی متر |
|---|---|
| مخزن آب | 25 لیتر |
| در حال مشاهده پنجره | 250*300 میلی متر |
| صفحه کنترل | صفحه لمسی LCD |
| برند کمپرسور | بیتزر |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| ابعاد | W2000xH1000 xD1000 میلی متر |
| منبع تغذیه | 380 ولت |
| نام محصول | اتاق آزمون محیطی |
| وزن | 1500 کیلوگرم |
| محدوده دما | RT+10°C~80°C(80°C~150°C اختیاری) |
|---|---|
| دقت دما | ± 0.5 ℃ |
| وضوح دما | 0.1 درجه سانتیگراد |
| یکنواختی دما | ± 2.5 ℃ |
| سرعت افزایش دما | 0.1 ~ 3.0 (°C/min) |
| منطقه تست | 1000 لیتر |
|---|---|
| محدوده دما | -40 ~ + 150 درجه |
| محدوده رطوبت | 20 تا 98 درصد |
| اسکیت باز | لرزشگیر |
| حالت لرزش | سینوسی، تصادفی، شوک |