| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا x,y,z |
| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا x,y,z |
| زور | 3000N |
|---|---|
| موج ارتعاش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| جهت ارتعاش | لرزش رایگان سه جهت |
| سنسور شتاب | 1 کامپیوتر |
| کانال ورودی | 1 کانال |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |
| بارگذاری | 270 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | سه جهت |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| زور | 60000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 65 میلی متر |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| بار | 600 کیلوگرم |
| موج ارتعاشی | سینوسی، تصادفی، شوک |
|---|---|
| جهت ارتعاش | محور X، Y، Z |
| شتاب | ۱ درصد |
| ورودی | 1 کانال |
| درخواست | صنعت خودرو |
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
|---|---|
| استاندارد | UL 1642 |
| قدرت | AC380V ، 3 خط 5 فاز 5 |
| جهت ارتعاش | ارتعاش افقی عمودی |
| برنامه | باتری، قطعات خودرو |
| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 2000 هرتز |
| بار | 300 کیلوگرم |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| قدرت | سیم 380V 3 فاز 5 |
| محدوده فرکانس (هرتز) | 3 ~ 3500 |
| سرعت امتیاز (متر بر ثانیه) | 1.8 1.2 1.2 |
| محدوده دما | -70C تا 150C |