| زور | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بار | 180 کیلوگرم |
| زور | 50000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا X ، Y ، Z |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 2700 هرتز |
| زور | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| بار | 180 کیلوگرم |
| standard | mil-std 810G |
|---|---|
| vibration force | 20KN |
| Usage | Vibration Testing Machine |
| application | Electromechanical Products |
| Frequency range | 2~2500HZ |
| نیروی سینوسی | 6000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 180 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 6000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 180 کیلوگرم |
| میز لغزنده | 600*600 میلی متر |
|---|---|
| جهت ارتعاش | محور Z |
| نیروی ارتعاش | 6KN |
| استاندارد تست | IEC62133 |
| تست شوک | نیمه سینوسی، ذوزنقه ای، موج دندانه ای |
| میز لغزنده | 600*600 میلی متر |
|---|---|
| جهت ارتعاش | محور Z |
| نیروی ارتعاش | 6KN |
| استاندارد تست | IEC62133 |
| تست شوک | نیمه سینوسی، ذوزنقه ای، موج دندانه ای |
| نیروی ارتعاش | 20 KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش افقی |
| برنامه | خودرو |
| استفاده | تست ارتعاش فرکانس بالا |
| استاندارد تست | MIL STD 810G |
| نیروی سینوسی | 50000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 2.0 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| فرکانس | 1 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 750 کیلوگرم |