| نیروی ارتعاش | 10KN |
|---|---|
| جابجایی | 51 میلی متر |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| حداکثر بار | 270 کیلوگرم |
| درخواست | جعبه کارتن |
| کاربرد | ماتریلا، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانگی |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| صنایع قابل اجرا | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| محدوده فرکانس | 3-3000 هرتز |
|---|---|
| سرعت نامی | 1.8 متر بر ثانیه |
| گارانتی | 1 سال |
| حداکثر بارگذاری | 70 کیلوگرم |
| تایپ کنید | XYZ |
| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3000Hz |
| حداکثر شتاب لرزش | 100 متر بر ثانیه |
|---|---|
| اندازه جدول | 1000mm*1000mm |
| نام | تجهیزات تست جدول ارتعاش |
| حالت کنترل | دستی/اتوماتیک |
| حالت نمایش | صفحه نمایش ال سی دی |
| جابجایی حداکثر | 20 میلی متر |
|---|---|
| حالت کنترل | دستی/اتوماتیک |
| نام | تجهیزات تست جدول ارتعاش |
| حداکثر فرکانس ارتعاش | 1500 هرتز |
| حداکثر شتاب لرزش | 100 متر بر ثانیه |
| نیروی ارتعاش | 30 کیلو |
|---|---|
| فرکانس | 5 ~ 2800 هرتز |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| حداکثر بار | 500 کیلوگرم |
| مدل | ES-20 |
|---|---|
| سرعت لرزش حداکثر | 50 میلی متر در ثانیه |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| جابجایی حداکثر | 20 میلی متر |
| حالت نمایش | صفحه LCD |
| برنامه | خودرو ، LED |
|---|---|
| اندازه جدول | 1000mm*1000mm |
| ارتفاع جدول | 800 میلی متر |
| قدرت | AC 220V/50Hz |
| حداکثر ظرفیت بار | 1000 کیلوگرم |
| نام | تجهیزات تست جدول ارتعاش |
|---|---|
| قدرت | AC 220V/50Hz |
| برنامه | خودرو ، LED |
| اندازه جدول | 1000mm*1000mm |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |