| نیروی شوک | 1200 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | تست ارتعاش افقی عمودی |
| استاندارد | استاندارد ISTA |
| برنامه | بسته بندی |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| نیروی سینوسی | 6000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 180 کیلوگرم |
| استاندارد تست | UN38.3، IEC62133، JIS D 1601، MIL-STD-810G |
|---|---|
| برنامه | ماژول های باتری لیتیوم یونی |
| قدرت | الکترونیکی |
| جهت ارتعاش | سه محور X,Y,Z |
| لرزش | 3 محور |
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
|---|---|
| نوع | فرکانس بالا |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| درخواست | بسته بندی |
| price | affordable |
| نیروی ارتعاش | 3000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| درخواست | قطعات الکترونیکی |
| نام دیگر | میز لرزشگیر |
| آزمون | سینوسی، تصادفی، شوک |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| استاندارد تست | روش MIL-STD-202 213 |
|---|---|
| جابجایی | 100 میلی متر |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| فرکانس | 5 تا 2000 هرتز |
|---|---|
| نیروی ارتعاش | 3000 نیوتن |
| استاندارد تست | MIL STD 810G |
| حداکثر جابه جایی | 25 میلی متر |
| Max. حداکثر speed سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| sine force | 3000N~150000N |
|---|---|
| dimension | 730*550*650mm L*W*H or customized |
| table size | 300*300mm |
| application | Auto Parts |
| power | AC380V,3 phase 5 lines |