| درخواست | materila، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانه |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| تضمین | 1 سال |
| صنایع قابل استفاده | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
|---|---|
| فرکانس | 5 تا 3000 هرتز |
| موج ارتعاشی | سینوسی، تصادفی، شوک |
| کنترل کننده | ونزو-820 |
| برنامه | LED، قطعات خودرو |
| استاندارد را برآورده کند | Jis D1601 |
|---|---|
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| برنامه | قطعات خودرو |
| لرزش | عمودی و افقی |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
|---|---|
| فرکانس | 5 تا 3000 هرتز |
| موج ارتعاش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| کنترل کننده | ونزو-820 |
| برنامه | LED، قطعات خودرو |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
|---|---|
| فرکانس | 5 تا 3000 هرتز |
| موج ارتعاش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| کنترل کننده | ونزو-820 |
| برنامه | LED، قطعات خودرو |
| نیروی ارتعاش | 6000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| برنامه | لوازم الکتریکی |
| نام دیگر | لرزشگیر |
| تست کنید | سینوسی، تصادفی، شوک |
| نیروی ارتعاش | 30000n |
|---|---|
| جهت ارتعاش | افقی عمودی |
| برنامه | قطعات خودرو |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| اندازه جدول | 1000*1000mm |
| زور | 10000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | x ، y ، z سه محور |
| شتاب | 100 گرم |
| معیار آزمون | MIL STD 810G |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| زور | 3000N ~ 150000N |
|---|---|
| بعد | 730*550*650mm L*W*H یا سفارشی |
| اندازه جدول | 300*300 میلی متر |
| برنامه | قطعات خودرو |
| قدرت | AC380V ، 3 خط 5 فاز 5 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| کارخانه | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |