| حداکثر اندازه آرمیچر | 450 میلی متر |
|---|---|
| استاندارد تست | MIL-STD-810، RTCA DO-160 |
| حداکثر اندازه جدول | 1500*1500 میلی متر |
| عملکرد | سینوسی، تصادفی، شوک |
| مدل | سری ES |
| زور | 32000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا X ، Y ، Z |
| زور | 10000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 3000Hz |
| بار | 270 کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | 10KN |
|---|---|
| کنترل کننده | ونزو |
| فرکانس | 5-3000 هرتز |
| شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| زور | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| بار | 180 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 50000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 2.0 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| فرکانس | 1 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 750 کیلوگرم |
| زور | 3000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| زور | 50000n |
|---|---|
| سرعت | 2.0m/s |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| فرکانس | 1 ~ 3500 هرتز |
| بار | 750 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 6000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 180 کیلوگرم |