| جهت ارتعاش | محور XYZ |
|---|---|
| موج ارتعاشی | سینوس تصادفی |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| اندازه جدول | 800*800 میلی متر |
| درخواست | قطعات الکترونیکی |
| نیروی ارتعاش | 30000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| درخواست | قطعات خودرو |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| اندازه جدول | 1000*1000 میلی متر |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
|---|---|
| وزن سیم پیچ متحرک | 3.5 کیلوگرم |
| قدرت فن خنک کننده | 3 کیلو وات |
| منبع تغذیه | AC380V |
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| نیروی سینوسی | 6000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 250 کیلوگرم |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |
| استاندارد را برآورده کند | JIS-D1601-1995 |
|---|---|
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| درخواست | قطعات خودرو |
| لرزش | 3 محور |
| استاندارد تست | روش MIL-STD-202 213 |
|---|---|
| جابجایی | 100 میلی متر |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| گواهینامه | ISO 9001:20015، CE |
|---|---|
| لرزش | 3 محور |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
| اندازه جدول | سفارشی |
| استاندارد | ISO 16750 |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |