| قدرت | الکترونیکی |
|---|---|
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
| مواد بسته بندی | جعبه پلی چوبی |
| لرزش | 3 محور |
| سکو | 600*600 میلی متر |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| برنامه | آزمایشگاه |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| زور | 3000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3000Hz |
| نیروی سینوسی | 3000N~150000N |
|---|---|
| ابعاد | 730*550*650mm L*W*H یا سفارشی |
| اندازه جدول | 300*300 میلی متر |
| درخواست | قطعات اتومبیل |
| قدرت | AC380V، 3 فاز 5 خط |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی ارتعاش | 6000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| شتاب | 100 گرم |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | محور XYZ |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |