| لرزش | 3 محور |
|---|---|
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
| اندازه جدول | سفارشی |
| حداکثر بار | 450 کیلوگرم |
| درخواست | باتری |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی |
|---|---|
| نیروی ارتعاش | 20 کیلوگرم |
| روش کنترل | کنترل کامپیوتر |
| شتاب | 100 گرم |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| فرکانس | 5 هرتز ~ 3500 هرتز |
|---|---|
| استفاده | شبیه سازی تست ارتعاش |
| جهت ارتعاش | x y z |
| Max. حداکثر speed سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلو |
| دامنه فرکانس | 5Hz تا 3500 هرتز |
|---|---|
| حداکثر شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی ضربه | 25 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| دامنه فرکانس | 5Hz تا 3500 هرتز |
|---|---|
| حداکثر شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی ضربه | 25 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| تایپ کنید | دستگاه تست ضربه |
|---|---|
| دقت | 0.1 |
| قدرت | 10 کیلووات |
| کلاس حفاظتی | IP55 |
| ولتاژ | 380 V |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| جهت ارتعاش | محور XYZ |
|---|---|
| موج ارتعاشی | سینوس تصادفی |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| اندازه جدول | 800*800 میلی متر |
| درخواست | قطعات الکترونیکی |
| بعد داخلی | W900xH500xD600mm |
|---|---|
| بعد خارجی | W1400xH950xD1200mm |
| حجم | 270 لیتر |
| تست سالین | NSS ACSS |
| حجم اسپری | 1.0 ~ 2.0ml /80cm2 /h |
| Heat | 3C/min |
|---|---|
| internal dimension | W1000*H1000*D1000mm |
| VOLUME | 1000L |
| temperature range | -60~150C |
| humidity range | 20~98%R.H. |