| زور | 30000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| زور | 10000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا X ، Y ، Z |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 3000Hz |
| زور | 50000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا X ، Y ، Z |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 2700 هرتز |
| لرزش | 3 محور |
|---|---|
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
| اندازه جدول | سفارشی |
| حداکثر بار | 450 کیلوگرم |
| درخواست | باتری |
| فرکانس | 5 هرتز ~ 3500 هرتز |
|---|---|
| استفاده | شبیه سازی تست ارتعاش |
| جهت ارتعاش | x y z |
| Max. حداکثر speed سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلو |
| نام محصول | میز لرزش |
|---|---|
| مدل | ES-10 |
| فرکانس | 3 هرتز تا 2000 هرتز |
| اندازه جدول | سفارشی |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی ارتعاش | 10000 نیوتن |
|---|---|
| درخواست | بسته بندی |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
| استاندارد تست | ISTA |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن تا 200000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x,y,z |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی سینوسی | 40 KN |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | ۵۰۰ کیلوگرم |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |