| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |
| نیروی سینوسی | 6KN |
|---|---|
| استاندارد | استاندارد JIS D1601 |
| نوع | الکترومغناطیسی |
| فرکانس | 5 تا 3500 هرتز |
| درخواست | LED، قطعات خودرو، بسته بندی |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن تا 200000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x,y,z |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی سینوسی | 40 KN |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 85 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | ۵۰۰ کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | 10KN |
|---|---|
| کنترل کننده | ونزو |
| فرکانس | 5-3000 هرتز |
| شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| دامنه فرکانس | 5Hz تا 3500 هرتز |
|---|---|
| حداکثر شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی ضربه | 25 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 2000 هرتز |
| بار | 300 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| درخواست | باتری |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| قدرت | سیم 380V 3 فاز 5 |
| محدوده فرکانس (هرتز) | 3 ~ 3500 |
| سرعت امتیاز (متر بر ثانیه) | 1.8 1.2 1.2 |
| محدوده دما | -70C تا 150C |