| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| پشتیبانی سفارشی | نصب شده |
|---|---|
| نام تجاری | ASLi |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| موج ارتعاشی | سینوسی |
|---|---|
| درخواست | بسته بندی |
| شتاب | 100 گرم |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| کنترل کننده | ونزو |
| Table Size | 200*200mm |
|---|---|
| max. load | 10kg |
| test standard | IEC60068-2-27 |
| acceleration range | 150~15000m/s2 |
| pulse width | 0.6~18 |
| زور | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| بار | 180 کیلوگرم |
| سیستم کنترل | دستی، اتوماتیک |
|---|---|
| اکتساب داده ها | بلادرنگ، پس آزمون |
| وزن | سفارشی |
| حداکثر سرعت | 100 میلی متر بر ثانیه |
| حداکثر جابجایی | 50 میلی متر |
| نیروی ارتعاش | 6000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| شتاب | 100 گرم |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| نیروی شوک | 12000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| استاندارد | UN 38.3 IEC 62133 |
| درخواست | باتری |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| زور | 32000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا X ، Y ، Z |