| جهت ارتعاش | لرزش عمودی |
|---|---|
| نیروی ارتعاش | 20 کیلوگرم |
| روش کنترل | کنترل کامپیوتر |
| شتاب | 100 گرم |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی ارتعاش | 10KN |
|---|---|
| جابجایی | 51 میلی متر |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| حداکثر بار | 270 کیلوگرم |
| درخواست | جعبه کارتن |
| استاندارد تست | استاندارد EN 60068-2-6 |
|---|---|
| درخواست | آزمایشگاه تحقیق و توسعه |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | AC380V |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| پشتیبانی سفارشی | تولید کننده |
|---|---|
| برند | ASLI |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| نیروی سینوسی | 6000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| sine force | 60000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 250kg |
| نیروی سینوسی | 3000N~150000N |
|---|---|
| ابعاد | 730*550*650mm L*W*H یا سفارشی |
| اندازه جدول | 300*300 میلی متر |
| درخواست | قطعات اتومبیل |
| قدرت | AC380V، 3 فاز 5 خط |
| نیروی ارتعاش | 10 کیلو |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| اندازه سیم پیچ در حال حرکت | dia. دیا 240mm 240 میلی متر |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| استاندارد | MIL، IEC، ASTM |
|---|---|
| درخواست | باتری |
| استفاده | تست ارتعاش |
| فرکانس | 3500 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| نیروی سینوسی | 30 KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| اندازه جدول | 800*800 میلی متر |
| حداکثر جابه جایی | 100 میلی متر |
| محدوده فرکانس | 5 تا 2800 هرتز |