| دقت | 0.1 |
|---|---|
| قدرت | 10 کیلووات |
| کلاس حفاظتی | IP55 |
| ولتاژ | 380 V |
| حداکثر شتاب | 1000 متر بر ثانیه (بدون بار) |
| دامنه فرکانس | 5Hz تا 3500 هرتز |
|---|---|
| حداکثر شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی ضربه | 25 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | ارتعاش افقی عمودی |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
|---|---|
| برنامه | بسته بندی |
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| استاندارد تست | ista 2a |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| پشتیبانی سفارشی | تولید کننده |
|---|---|
| استاندارد را برآورده کند | ISTA |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
|---|---|
| لرزش | ارتعاش عمودی |
| اندازه جدول | 600x600 میلی متر |
| تضمین | 12 ماه |
| فرکانس | 5-3000 هرتز |
| نیروی ارتعاش | 30 KN |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2800 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| vibration method | Sine &Random Vibration |
|---|---|
| vibration direction | XYZ Axis |
| frequency | 3~3000HZ |
| displacement | 51mm |
| application | Battery |
| تایپ کنید | دستگاه تست ضربه |
|---|---|
| دقت | 0.1 |
| قدرت | 10 کیلووات |
| کلاس حفاظتی | IP55 |
| ولتاژ | 380 V |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |