| نیروی سینوسی | 60000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 250 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا x,y,z |
| اندازه جدول | سفارشی |
|---|---|
| ولتاژ | 3 فاز 380V/50HZ |
| محدوده فرکانس | 5 هرتز تا 3000 هرتز |
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| درخواست | باتری لیتیوم |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
|---|---|
| استاندارد تست | MIL-STD-810F |
| ویژگی | تست شوک سینوسی و تصادفی |
| نیروی ارتعاش | 30000 نیوتن |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| دامنه فرکانس | 5Hz تا 3500 هرتز |
|---|---|
| حداکثر شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی ضربه | 25 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| اندازه جدول | سفارشی |
| استاندارد | ISO 16750 |
| درخواست | بسته باتری خودروی برقی |
| آزمون | سینوسی و تصادفی |
| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا x,y,z |
| زور | 3000N |
|---|---|
| موج ارتعاش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| جهت ارتعاش | لرزش رایگان سه جهت |
| سنسور شتاب | 1 کامپیوتر |
| کانال ورودی | 1 کانال |
| جهت ارتعاش | عمودی یا افقی |
|---|---|
| موج ارتعاشی | سینوسی و تصادفی |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| اندازه جدول | 600*600 میلی متر |
| درخواست | LED، قطعات خودرو |
| درخواست | آزمایشگاهی و صنعتی |
|---|---|
| نیروی ارتعاش | 20000 نیوتن |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| شتاب | 100 گرم |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |