| زور | 40000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 65 میلی متر |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| بار | 500 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |
| بارگذاری | 270 کیلوگرم |
| زور | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| بار | 180 کیلوگرم |
| زور | 3000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| زور | 40000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 65 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بار | 500 کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | 6000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| شتاب | 100 گرم |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| نیروی سینو | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| جهت ارتعاش | عمودی یا x ، y ، z |
| نیروی سینوسی | 60000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 65 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 600 کیلوگرم |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
|---|---|
| وزن سیم پیچ متحرک | 3.5 کیلوگرم |
| قدرت فن خنک کننده | 3 کیلو وات |
| نیروی سینوسی دارای رتبه | 3000 نیوتن |
| نیروی تصادفی رتبه بندی شده | 3000 نیوتن |
| حداکثر جابجایی | 50 میلی متر |
|---|---|
| کسب داده | کسب زمان واقعی |
| نوع تست | تصادفی ، سینوسی ، شوک و غیره |
| سیستم کنترل | PLC |
| حداکثر بارگذاری کنید | 100 کیلوگرم |