| نیروی سینوسی | 3000N~150000N |
|---|---|
| ابعاد | 730*550*650mm L*W*H یا سفارشی |
| اندازه جدول | 300*300 میلی متر |
| درخواست | قطعات اتومبیل |
| قدرت | AC380V، 3 فاز 5 خط |
| نیروی سینوسی | 40 KN |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 85 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | ۵۰۰ کیلوگرم |
| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 2000 هرتز |
| بار | 300 کیلوگرم |
| معیار آزمون | استاندارد EN 60068-2-6 |
|---|---|
| کاربرد | آزمایشگاه تحقیق و توسعه |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| قدرت | AC380V |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی سینوسی | 6KN |
|---|---|
| استاندارد | استاندارد JIS D1601 |
| نوع | الکترومغناطیسی |
| فرکانس | 5 تا 3500 هرتز |
| درخواست | LED، قطعات خودرو، بسته بندی |
| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 2.0 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 75 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | ۵۰۰ کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | 6000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| معیار آزمون | استاندارد ISTA ASTM |
| سرعت | 1.6m/s |
| نیروی سینوسی | 6000 نیوتن |
|---|---|
| شتاب | 100 گرم |
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| روش عملیات | تقویت کننده |
| فرکانس | 5 تا 3500 هرتز |
| نیروی سینوسی | 6000 نیوتن |
|---|---|
| شتاب | 100 گرم |
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| روش عملیات | تقویت کننده |
| فرکانس | 5 تا 3500 هرتز |
| دقت | 0.1 |
|---|---|
| قدرت | 40kva |
| کلاس حفاظتی | IP55 |
| ولتاژ | 380 V |
| جهت ارتعاش | افقی عمودی |