| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 65 میلی متر |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| بار | 600 کیلوگرم |
| زور | 30000n |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا X ، Y ، Z |
| سرعت | 1.8m/s |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| فرکانس | 3 ~ 2800 هرتز |
| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3000Hz |
| منطقه تست | 1000 لیتر |
|---|---|
| محدوده دما | -70 ~ 150 درجه |
| محدوده رطوبت | 20 تا 98 درصد |
| اسکیت باز | لرزشگیر |
| حالت لرزش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| زور | 3000N |
|---|---|
| موج ارتعاش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| جهت ارتعاش | لرزش رایگان سه جهت |
| سنسور شتاب | 1 کامپیوتر |
| کانال ورودی | 1 کانال |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| زور | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بار | 180 کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | 30000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
| درخواست | بسته باتری |
| استاندارد را برآورده کند | IEC 62133 |
| دامنه فرکانس | 5Hz تا 3500 هرتز |
|---|---|
| حداکثر شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی ضربه | 25 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| زور | 20000n |
|---|---|
| دامنه فرکانس | 3 هرتز تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| مستقیما | x، y، z |
| شتاب | 100 گرم |