| زور | 6KN |
|---|---|
| استاندارد | استاندارد JIS D1601 |
| نوع | الکترومغناطیسی |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| درخواست | باتری |
| زور | 50000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا X ، Y ، Z |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 2700 هرتز |
| نیروی تصادفی | 30 KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش افقی عمودی |
| Max. حداکثر load بار | 450 کیلوگرم |
| فرکانس | 5 ~ 2800 هرتز |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| نیروی ارتعاش | 20 KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| استاندارد | MIL STD 810G، MIL STD 810F |
| حداکثر جابه جایی | 51 میلی متر |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| vibration wave | sine |
|---|---|
| application | Packaging |
| acceleration | 100g |
| displacement | 25mm |
| controller | VENZO |
| بعد داخلی | W800*H800*D800mm |
|---|---|
| محدوده دما | -70 تا 150 درجه |
| دامنه رطوبت | 20% RH~98% RH |
| جهت ارتعاش | ارتعاش افقی عمودی |
| حداکثر سرعت | 2.0m/s |
| زور | 600 نیوتن |
|---|---|
| جهت ویبراتون | ارتعاش عمودی |
| درخواست | محصولات الکترونیکی |
| سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلو |
| شتاب | 100 گرم |
| زور | 6000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| زور | 6000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| زور | 6000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |