| زور | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بار | 180 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | 30 کیلو |
|---|---|
| برنامه | باتری |
| معیار آزمون | IEC 60068-2-64 |
| شتاب | 100 گرم |
| تست کنید | شوک زدن |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | چین |
| قدرت | 380 ولت ، 3 مرحله |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| دقت | 0.1 |
|---|---|
| قدرت | 40kva |
| کلاس حفاظتی | IP55 |
| ولتاژ | 380 V |
| جهت ارتعاش | افقی عمودی |
| نیروی تصادفی | 20 KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| Max. حداکثر load بار | 300 کیلوگرم |
| فرکانس | 5 تا 3000 هرتز |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
|---|---|
| وزن سیم پیچ متحرک | 3.5 کیلوگرم |
| قدرت فن خنک کننده | 3 کیلو وات |
| منبع تغذیه | AC380V |
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
|---|---|
| وزن سیم پیچ متحرک | 3.5 کیلوگرم |
| قدرت فن خنک کننده | 3 کیلو وات |
| منبع تغذیه | AC380V |
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
|---|---|
| استاندارد | UL 1642 |
| قدرت | AC380V ، 3 خط 5 فاز 5 |
| جهت ارتعاش | ارتعاش افقی عمودی |
| برنامه | باتری، قطعات خودرو |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |