| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Battery Pack |
| frequency | 3~2500hz |
| نیروی سینوسی | 40000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 2.0 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | ۵۰۰ کیلوگرم |
| زور | 6000N |
|---|---|
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| نیروی سینوسی | 2000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |
| نیروی سینوسی | 60000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 800 کیلوگرم |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی سینو | 6000N |
|---|---|
| فرکانس | 3-3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| گسترش دهنده عمودی | 500 * 500 میلی متر |
| میز لغزش افقی | 500 * 500 میلی متر |
| زور | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| بار | 180 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | ارتعاش افقی عمودی |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |
| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 65 میلی متر |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| بار | 600 کیلوگرم |