| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | سه محوری |
| شتاب | 100 گرم |
| استاندارد تست | MIL STD 810G |
| جابجایی | سینوسی و جابجایی بزرگ تصادفی |
| کاربرد | ماتریلا، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانگی |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| صنایع قابل اجرا | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| برنامه | آزمایشگاهی و صنعتی |
|---|---|
| نیروی ارتعاش | 1000kg.f |
| سرعت | 1.8m/s |
| شتاب | 100 گرم |
| جهت ارتعاش | عمودی+لرزش افقی |
| درخواست | materila، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانه |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| صنایع قابل استفاده | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| نام محصول | سیستم تست ارتعاش |
| روش ارتعاشی | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| نیروی سینوسی دارای رتبه | 20000n |
| نیروی تصادفی رتبه بندی شده | 20000n |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| حداکثر شتاب | 100 گرم |
| روش ارتعاشی | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| درخواست | باتری |
| حداکثر اندازه آرمیچر | 450 میلی متر |
|---|---|
| استاندارد تست | MIL-STD-810، RTCA DO-160 |
| حداکثر اندازه جدول | 1500*1500 میلی متر |
| عملکرد | سینوسی، تصادفی، شوک |
| مدل | سری ES |
| نیروی سینوسی دارای رتبه | 20000n |
|---|---|
| نیروی تصادفی رتبه بندی شده | 20000n |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| حداکثر شتاب | 100 گرم |
| سرعت | 2.0m/s |
| زور | 10000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا X ، Y ، Z |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 3000Hz |
| موج ارتعاشی | سینوسی |
|---|---|
| درخواست | بسته بندی |
| شتاب | 100 گرم |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| کنترل کننده | ونزو |