| نیروی شوک | 1200 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | تست ارتعاش افقی عمودی |
| استاندارد | استاندارد ISTA |
| برنامه | بسته بندی |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| نیروی ارتعاش | 30 KN |
|---|---|
| درخواست | باتری، قطعات خودرو |
| استاندارد تست | استاندارد MIL-STD |
| شتاب | 100 گرم |
| آزمون | سینوسی، تصادفی، شوک |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| محدوده فرکانس | 3 هرتز تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| به طور مستقیم | x، y، z |
| سیم پیچ متحرک | 30 کیلوگرم |
| محدوده فرکانس | 3-3000 هرتز |
|---|---|
| سرعت نامی | 1.8 متر بر ثانیه |
| گارانتی | 1 سال |
| حداکثر بارگذاری | 70 کیلوگرم |
| تایپ کنید | XYZ |
| زور | 30000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| جهت ارتعاش | 3 محور |
|---|---|
| محدوده فرکانس | 5 تا 2000 هرتز |
| استاندارد | ISO16750 |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 14 کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
|---|---|
| وزن سیم پیچ متحرک | 3.5 کیلوگرم |
| قدرت فن خنک کننده | 3 کیلو وات |
| منبع تغذیه | AC380V |
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| زور | 10000N |
|---|---|
| موج ارتعاش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| جهت ارتعاش | لرزش رایگان سه جهت |
| سنسور شتاب | 1 کامپیوتر |
| کانال ورودی | 1 کانال |