| نیروی ارتعاش | 2000 کیلوگرم فارنهایت |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش افقی |
| درخواست | خودرو |
| استفاده | تست ارتعاش فرکانس بالا |
| استاندارد تست | IEC 60335-2-24 و IEC 60335-2-40 |
| نیروی سینوسی | 6000 نیوتن |
|---|---|
| شتاب | 100 گرم |
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| روش عملیات | تقویت کننده |
| فرکانس | 5 تا 3500 هرتز |
| زور | 10000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | x ، y ، z سه محور |
| شتاب | 100 گرم |
| معیار آزمون | MIL STD 810G |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| زور | 60000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 65 میلی متر |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| بار | 600 کیلوگرم |
| زور | 6000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x,y,z |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |
| زور | 20000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 2500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| زور | 6000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| زور | 6000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| زور | 6000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |