| sine force | 10000N |
|---|---|
| vibration direction | X,Y,Z Three Axis |
| acceleration | 100g |
| test standard | MIL STD 810G |
| Displacement | 100mm |
| زور | 3000N تا 200000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| برنامه | آزمایشگاه |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Battery Pack |
| frequency | 3~2500hz |
| زور | 10000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | ارتعاش افقی عمودی |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| حداکثر اندازه آرمیچر | 450 میلی متر |
|---|---|
| استاندارد تست | MIL-STD-810، RTCA DO-160 |
| حداکثر اندازه جدول | 1500*1500 میلی متر |
| عملکرد | سینوسی، تصادفی، شوک |
| مدل | سری ES |
| نیروی ارتعاش | 30000n |
|---|---|
| جهت ارتعاش | افقی عمودی |
| برنامه | قطعات خودرو |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| اندازه جدول | 1000*1000mm |
| زور | 60000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا X ، Y ، Z |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 2700 هرتز |
| روش ارتعاشی | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| برنامه | قطعات الکتریکی |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| حداکثر سرعت | 2.0m/s |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |