| دقت | 0.1، +/- 0.5 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| قدرت | 4 کیلو وات |
| ولتاژ | 220 ولت |
| سیستم خنک کننده | خنک کننده بادی |
| ابعاد داخلی | 400X500X400 میلی متر |
| ابعاد داخلی | W600*H750*D500mm |
|---|---|
| حجم | 225 لیتر |
| نمایش | صفحه نمایش لمسی قابل برنامه ریزی |
| دستگاه ایمنی | دکمه توقف اضطراری |
| رابط کنترل | Rs232 |
| محدوده دما | -70 درجه سانتی گراد ~ +150 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 20٪ ~ 98٪ R.H. |
| دقت کنترل | ± 0.5 درجه سانتیگراد؛ ± 2.5٪ RH |
| یکنواختی توزیع | ± 2.0 درجه سانتیگراد؛ ± 3.0٪ RH |
| سرعت افزایش دما | 0.1 تا 3.0 درجه سانتیگراد در دقیقه |
| محدوده دما | -70℃~150℃ |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 20٪ ~ 98٪ R.H. |
| دقت دما | ± 0.5 ℃ |
| دقت رطوبت | ± 2.5٪ RH |
| منبع تغذیه | AC220V، 50/60HZ |
| بعد داخلی | W500xH600xD500mm |
|---|---|
| حجم | 150 لیتر |
| محدوده دما | -20 تا 150 درجه سانتیگراد |
| دامنه رطوبت | 20٪ ~ 98٪ R.H. |
| نرخ افزایش دما | 3.0 درجه سانتیگراد در دقیقه |
| منبع تغذیه | AC220V |
|---|---|
| نرخ IP | IPX1 X2 X3 X4 X5 X6 X9 |
| ماده داخلی | فولاد ضد زنگ SUS304 |
| ضخامت مواد داخلی | 0.05±1.0 میلی متر |
| ماده بیرونی | ورق فولادی گالوانیزه |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| ابعاد | 400x500x400 میلی متر |
| منبع تغذیه | 380 ولت |
| نام محصول | اتاق آزمون محیطی |
| وزن | 200 کیلوگرم |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| ابعاد | 400x400x400 میلی متر |
| منبع تغذیه | 380 ولت |
| نام محصول | اتاق آزمون محیطی |
| وزن | 200 کیلوگرم |
| Control System | PLC |
|---|---|
| Dimensions | W1500xH1000 xD1000 mm |
| Power Supply | 380V |
| Product Name | Environmental Test Chamber |
| Weight | 500kg |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| ابعاد | 2000x2000x2000 میلی متر |
| منبع تغذیه | 380 ولت |
| نام محصول | اتاق آزمون محیطی |
| وزن | 200 کیلوگرم |