| روش ارتعاشی | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| برنامه | قطعات الکتریکی |
| زور | 10000N |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| حداکثر سرعت | 1.8m/s |
| روش ارتعاشی | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| کاربرد | قطعات الکتریکی |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| Max. حداکثر speed سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| نیروی تصادفی | 30 KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| روش کنترل | کنترل آمپلی فایر دیجیتال |
| درخواست | آزمایشگاه |
| اندازه میز ویبره | قابل سفارشی سازی است |
| زور | 32000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا X ، Y ، Z |
| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا x,y,z |
| محدوده فرکانس (HZ) | 3-3500 |
|---|---|
| شتاب نامی (m/s2) 0~1000 | 0 تا 1000 |
| نیروی سینوسی نامی | 1000 ~ 350000 |
| حداکثر بارگذاری | 70 تا 4500 کیلوگرم |
| سیم پیچ متحرک | 2.5 تا 300 کیلوگرم |
| نیروی تصادفی | 20 KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| Max. حداکثر load بار | 300 کیلوگرم |
| فرکانس | 5 تا 3000 هرتز |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| زور | 32000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا X ، Y ، Z |
| نیروی ارتعاش | 30 KN |
|---|---|
| max. حداکثر acceleration شتاب | 100 گرم |
| استاندارد تست | IEC62133 |
| جهت ارتعاش | ارتعاش افقی و عمودی |
| حداکثر جابجایی | 51 میلی متر |
| روش ارتعاشی | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| درخواست | قطعات الکتریکی |
| نیروی سینوسی | 1000 نیوتن |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| Max. حداکثر speed سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |