| ابعاد داخلی | W600*H750*D500mm |
|---|---|
| حجم | 225 لیتر |
| نوع نمایشگر | صفحه نمایش لمسی قابل برنامه ریزی |
| قطر سوراخ آزمایش | 50 میلی متر |
| رابط ارتباطی | Rs232 |
| رتبه بندی تصادفی | 10000N |
|---|---|
| شتاب امتیازی | 1000 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| جدول ارتعاش | W800*D800mm |
| سیم پیچ متحرک | 14 کیلوگرم |
| سوراخ تست | 50 میلی متر یا 100 میلی متر |
|---|---|
| مخزن آب | 25 لیتر |
| در حال مشاهده پنجره | 250*300 میلی متر |
| صفحه کنترل | صفحه لمسی LCD |
| برند کمپرسور | بیتزر |
| ابعاد داخلی | W600XH750XD500(mm) |
|---|---|
| بعد خارجی | W1200XH1900XD1150(mm) |
| دمای پایین | -40 درجه سانتیگراد |
| دمای بالا | 150 تا 200 ℃ |
| محدوده رطوبت | 20 ٪ ~ 98 ٪ RH |
| دقت | 0.1 |
|---|---|
| قدرت | 40kva |
| کلاس حفاظتی | IP55 |
| ولتاژ | 380 V |
| جهت ارتعاش | افقی عمودی |
| دامنه فرکانس | 5Hz تا 3500 هرتز |
|---|---|
| حداکثر شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی ضربه | 25 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| دامنه فرکانس | 5Hz تا 3500 هرتز |
|---|---|
| حداکثر شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی ضربه | 25 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| قدرت | 20 کیلووات |
|---|---|
| ولتاژ | 380 V |
| مبردها | R404A یا معادل آن |
| سوراخ تست | Dia. دیا 50mm 50 میلی متر |
| رابط ارتباطی | RS232, R485 |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |
| نیروی سینو | 3000N |
|---|---|
| گسترش دهنده عمودی | 500 * 500 میلی متر |
| میز لغزش افقی | 500 * 500 میلی متر |
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 25 |