| بعد، ابعاد، اندازه | 1000mm*1000mm*1000mm |
|---|---|
| ضمانتنامه | 1 سال |
| رطوبت | 10-98٪ RH |
| نام محصول | دستگاه تست دیگر |
| رابط | USB/RS232 |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| ابعاد | 400x500x400 میلی متر |
| منبع تغذیه | 380 ولت |
| نام محصول | اتاق آزمون محیطی |
| وزن | 200 کیلوگرم |
| ابعاد داخلی | 1000x1000x1000 |
|---|---|
| محدوده دما | RT+15ºC ~+70 درجه سانتیگراد |
| روش کنترل | کنترلر صفحه لمسی LCD قابل برنامه ریزی |
| محدوده رطوبت | رطوبت هنگام روشنایی: 20 ٪ RH 75 ٪ RH (5 ± RH) |
| دمای محیطی برای استفاده | +5ºC ~+35 درجه سانتیگراد |
| رابط | USB/RS232 |
|---|---|
| نام محصول | دستگاه تست دیگر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| نرم افزار | ویندوز/لینوکس |
| بعد، ابعاد، اندازه | 1000mm*1000mm*1000mm |
| دمای عملیات | 0-50 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رابط | USB/RS232 |
| وزن | 450 کیلوگرم |
| نمایش دادن | ال سی دی |
| نرم افزار | ویندوز/لینوکس |
| Control System | PLC |
|---|---|
| Dimensions | W1500xH1000 xD1000 mm |
| Power Supply | 380V |
| Product Name | Environmental Test Chamber |
| Weight | 500kg |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| ابعاد | W800xH800 xD800 میلی متر |
| منبع تغذیه | 380 ولت |
| نام محصول | اتاق آزمون محیطی |
| وزن | 500 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC 220V یا 380V (ترانسفورماتور در دسترس است) |
|---|---|
| بعد | 1000mm*1000mm*1000mm |
| رابط | USB/RS232 |
| گارانتی | 1 سال |
| رطوبت | 10-98 ٪ RH |
| دامنه فرکانس | 5Hz تا 3500 هرتز |
|---|---|
| حداکثر شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی ضربه | 25 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| ابعاد داخلی | اندازه سفارشی |
|---|---|
| عملکرد | تست رطوبت دما |
| محدوده دما | -70 تا 150 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 20~98% R.H. |
| قفسه نمونه | اختیاری |