| میز لغزنده | 600*600 میلی متر |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| نیروی ارتعاش | 6KN |
| استاندارد تست | IEC62133 |
| حالت لرزش | Sweep Random |
| نیروی ارتعاش | 3KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| درخواست | سوئیچ های خودرو |
| استفاده | تست ارتعاش فرکانس بالا |
| استاندارد تست | MIL STD 810G |
| نیروی سینوسی | 60000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| زور | 3000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| زور | 3000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| زور | 3000N تا 200000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| محدوده فرکانس (HZ) | 3-3500 |
|---|---|
| شتاب نامی (m/s2) 0~1000 | 0 تا 1000 |
| نیروی سینوسی نامی | 1000 ~ 350000 |
| حداکثر بارگذاری | 70 تا 4500 کیلوگرم |
| سیم پیچ متحرک | 2.5 تا 300 کیلوگرم |
| زور | 3000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| برند | ASLI |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | سه محوری |
| شتاب | 100 گرم |
| شوک مقاومتی | دستگاه ایزوله شوک |
| جابجایی | سینوسی و جابجایی بزرگ تصادفی |