| بعد، ابعاد، اندازه | 1000mm*1000mm*1000mm |
|---|---|
| ضمانتنامه | 1 سال |
| رطوبت | 10-98٪ RH |
| نام محصول | دستگاه تست دیگر |
| رابط | USB/RS232 |
| دقت | 0.05 |
|---|---|
| قدرت | 7 کیلو وات، AC380 ولت 220 ولت |
| کلاس حفاظت | IP66 |
| ولتاژ | 380 V |
| دمای پایین | -40 درجه سانتیگراد |
| دقت | 0.1، +/- 0.5 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| قدرت | 4 کیلو وات |
| ولتاژ | 220 ولت |
| سیستم خنک کننده | خنک کننده بادی |
| ابعاد داخلی | 400X500X400 میلی متر |
| ابعاد داخلی | W400xH500xD400mm |
|---|---|
| حجم | 80 لیتر |
| محدوده دما | -40 تا 150 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 20٪ ~ 98٪ R.H. |
| نرخ افزایش دما | 3.0 درجه سانتیگراد در دقیقه |
| مدل | TH-225-B |
|---|---|
| ابعاد داخلی | W600XH750XD500(mm) |
| بعد خارجی | W1200XH1900XD1150(mm) |
| دمای پایین | 0℃ |
| دمای بالا | 150 ℃ |
| دقت | 0.01 |
|---|---|
| قدرت | 25 کیلو وات |
| کلاس حفاظت | IP55 |
| ولتاژ | 380 V |
| مبردها | R404A یا معادل آن |
| بعد داخلی | W900xH500xD600mm |
|---|---|
| بعد خارجی | W1400xH950xD1200mm |
| حجم | 270 لیتر |
| تست سالین | NSS ACSS |
| حجم اسپری | 1.0 ~ 2.0ml /80cm2 /h |
| ابعاد داخلی | W600XH750XD500(mm) |
|---|---|
| بعد خارجی | W1200XH1900XD1150(mm) |
| دمای پایین | -40 درجه سانتیگراد |
| دمای بالا | 150 تا 200 ℃ |
| محدوده رطوبت | 20 ٪ ~ 98 ٪ RH |
| محدوده دما | -70 درجه سانتیگراد تا 150 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 20 ٪ ~ 98 ٪ RH |
| ابعاد داخلی | W1000*H1000*D800mm |
| حجم | 800 لیتر |
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
| نیروی سینو | 3000N |
|---|---|
| گسترش دهنده عمودی | 500 * 500 میلی متر |
| میز لغزش افقی | 500 * 500 میلی متر |
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 25 |