| دقت | ± 1% |
|---|---|
| قدرت | 15 کیلووات |
| کلاس حفاظت | IP55 |
| ولتاژ | 380 V |
| مبردها | R404A یا معادل آن |
| دقت | ± 1% |
|---|---|
| قدرت | 20 کیلووات |
| کلاس حفاظت | IP55 |
| ولتاژ | 380 V |
| ابعاد داخلی | W2000*H2000*D2000mm |
| دقت | ± 1% |
|---|---|
| قدرت | 18 کیلو وات |
| ولتاژ | 380 V |
| ابعاد داخلی | W2000*H2000*D2000mm |
| حجم | 8000 لیتر |
| قدرت | 20 کیلووات |
|---|---|
| ولتاژ | 380 V |
| مبردها | R404A یا معادل آن |
| سوراخ تست | Dia. دیا 50mm 50 میلی متر |
| رابط ارتباطی | RS232, R485 |
| دقت | ± 1% |
|---|---|
| قدرت | 20 کیلووات |
| ولتاژ | 380 V |
| مبردها | R404A یا معادل آن |
| سوراخ تست | Dia. دیا 50mm 50 میلی متر |
| نرم افزار | TT-5166 |
|---|---|
| رابط | USB/RS232 |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| وزن | 450 کیلوگرم |
| درجه حرارت | -70-150 ℃ |
| قدرت | 20 کیلووات، الکترونیکی |
|---|---|
| کلاس حفاظت | ip55 |
| ولتاژ | 380 V |
| ابعاد داخلی | W2000*H2000*D2000mm |
| حجم | 8000 لیتر |
| محدوده دما | -70 تا 150 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 20 ٪ ~ 98 ٪ RH |
| دقت دما | 0.5 درجه سانتیگراد |
| دقت رطوبت | 3.5% ± |
| یکنواختی دما | ± 2 درجه سانتیگراد |
| قدرت | 15 کیلووات |
|---|---|
| ولتاژ | 380 V |
| ابعاد داخلی | W2000*H2000*D2000mm |
| حجم | 8000 لیتر |
| محدوده دما | -70 تا 200 درجه سانتیگراد |
| دقت | ± 1% |
|---|---|
| قدرت | 20 کیلووات |
| ولتاژ | 380 V |
| ابعاد داخلی | W2000*H2000*D2000mm |
| حجم | 8000 لیتر |