| دقت | ± 1% |
|---|---|
| قدرت | 30 کیلو وات |
| ولتاژ | 380 V |
| ابعاد داخلی | W2000*H2000*D2000mm |
| حجم | 8000 لیتر |
| محدوده دما | RT+10°C~80°C(80°C~150°C اختیاری) |
|---|---|
| دقت دما | ± 0.5 ℃ |
| وضوح دما | 0.1 درجه سانتیگراد |
| یکنواختی دما | ± 2.5 ℃ |
| سرعت افزایش دما | 0.1 ~ 3.0 (°C/min) |
| منبع تغذیه | AC 220v / AC380 |
|---|---|
| فشار ساقه | 0.0kg/cm~2.0 kg/cm (+101.3Kpa) |
| محدوده دما | 100ºC~135ºC |
| فشار نسبی | نمایش مقادیر روی گیج فشار |
| فشار مطلق | 100 Kpa + مقادیر نمایش داده می شود |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| ابعاد | W2000xH2000 xD1000 میلی متر |
| منبع تغذیه | 380 ولت |
| نام محصول | اتاق آزمون محیطی |
| وزن | 2500 کیلوگرم |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| ابعاد | 2000x2000x2000 میلی متر |
| منبع تغذیه | 380 ولت |
| نام محصول | اتاق آزمون محیطی |
| وزن | 200 کیلوگرم |
| قدرت | 20 کیلووات |
|---|---|
| ولتاژ | 380 V |
| کلاس حفاظت | IP55 |
| سرعت گرمایشی | 3 درجه سانتیگراد در دقیقه |
| سرعت خنک کننده | 1 C/min |
| ابعاد داخلی | اندازه سفارشی |
|---|---|
| عملکرد | تست رطوبت دما |
| محدوده دما | -70 تا 150 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 20~98% R.H. |
| قفسه نمونه | اختیاری |
| محدوده دما | -40 درجه سانتیگراد تا 150 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| وضوح دما | ± 0.1 درجه سانتیگراد |
| دقت دما | 0.5 درجه سانتیگراد |
| یکنواختی دما | ± 2 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 20 ٪ ~ 98 ٪ RH |
| internal dimension | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| volume | 80L |
| Temperature range | -40~150C |
| Humidity Range | 20~98%rR.H. |
| inner material | SUS304 Environmental Test Chamberstainless steel |
| ابعاد داخلی | سفارشی |
|---|---|
| درخواست | آزمایشگاه |
| عملکرد | تست آب و هوای پیری |
| محدوده دما | -70 تا 150 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 20٪ ~ 98٪ R.H. |