| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن تا 200000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x,y,z |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن تا 200000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x,y,z |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن تا 200000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x,y,z |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی ارتعاش | 10KN |
|---|---|
| جابجایی | 51 میلی متر |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| حداکثر بار | 270 کیلوگرم |
| درخواست | بسته بندی |
| رتبه بندی تصادفی | 10000N |
|---|---|
| شتاب امتیازی | 1000 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| جدول ارتعاش | W800*D800mm |
| سیم پیچ متحرک | 14 کیلوگرم |
| نیروی سینو | 3000N |
|---|---|
| گسترش دهنده عمودی | 500 * 500 میلی متر |
| میز لغزش افقی | 500 * 500 میلی متر |
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 25 |
| نام محصول | میز لرزش |
|---|---|
| مدل | ES-10 |
| فرکانس | 3 هرتز تا 2000 هرتز |
| اندازه جدول | سفارشی |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی سینو | 10000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| فرکانس | 3 ~ 3000Hz |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی یا x ، y ، z |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن تا 200000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x,y,z |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| زور | 32000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا X ، Y ، Z |