| ابعاد داخلی | W600XH750XD500(mm) |
|---|---|
| بعد خارجی | W1200XH1900XD1150(mm) |
| دمای پایین | -40 درجه سانتیگراد |
| دمای بالا | 150 تا 200 ℃ |
| محدوده رطوبت | 20 ٪ ~ 98 ٪ RH |
| محدوده دما | -70 درجه سانتیگراد تا 150 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 20 ٪ ~ 98 ٪ RH |
| ابعاد داخلی | W1000*H1000*D800mm |
| حجم | 800 لیتر |
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
| محدوده فرکانس | 3-3500 هرتز |
|---|---|
| سرعت نامی | 1.2 متر بر ثانیه |
| تضمین | 1 سال |
| حداکثر بارگذاری | 70 کیلوگرم |
| نوع | عمودی &x,y,z |
| محدوده فرکانس | 3-3000 هرتز |
|---|---|
| سرعت نامی | 1.8 متر بر ثانیه |
| گارانتی | 1 سال |
| حداکثر بارگذاری | 70 کیلوگرم |
| تایپ کنید | XYZ |
| زور | 32000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا X ، Y ، Z |
| زور | 32000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا X ، Y ، Z |
| روش ارتعاشی | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| نیروی سینوسی دارای رتبه | 20000n |
| نیروی تصادفی رتبه بندی شده | 20000n |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| حداکثر شتاب | 100 گرم |
| زور | 3000N تا 200000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن تا 200000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x,y,z |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| زور | 3000N تا 200000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |