| وزن | سفارشی |
|---|---|
| محدوده فرکانس تست | 0.1-3000 هرتز |
| تحلیل داده ها | زمان، فرکانس، مدال |
| ابعاد | سفارشی |
| سیستم ایمنی | توقف اضطراری، حفاظت از اضافه بار |
| کاربرد | ماتریلا، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانگی |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| صنایع قابل اجرا | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی |
|---|---|
| نیروی ارتعاش | 20 کیلوگرم |
| روش کنترل | کنترل کامپیوتر |
| شتاب | 100 گرم |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| کاربرد | ماتریلا، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانگی |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| صنایع قابل اجرا | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| استاندارد تست | استاندارد EN 60068-2-6 |
|---|---|
| درخواست | آزمایشگاه تحقیق و توسعه |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | AC380V |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| درخواست | باتری اسید سرب اتومبیل |
|---|---|
| ولتاژ | AC380V |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| تضمین | 1 سال |
| صنایع قابل استفاده | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| دامنه فرکانس | 5Hz تا 3500 هرتز |
|---|---|
| حداکثر شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی ضربه | 25 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی دارای رتبه | 20000n |
|---|---|
| نیروی تصادفی رتبه بندی شده | 20000n |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| حداکثر شتاب | 100 گرم |
| سرعت | 2.0m/s |
| دقت | 0.1 |
|---|---|
| قدرت | 40kva |
| کلاس حفاظتی | IP55 |
| ولتاژ | 380 V |
| جهت ارتعاش | افقی عمودی |