| نیروی ارتعاش | 10 کیلو |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| اندازه سیم پیچ در حال حرکت | dia. دیا 240mm 240 میلی متر |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| نیروی ارتعاش | 6000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| شتاب | 100 گرم |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| زور | 32000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا X ، Y ، Z |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| استاندارد را برآورده کند | ISTA |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| زور | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بار | 180 کیلوگرم |
| عملکرد | سینوسی، تصادفی، شوک |
|---|---|
| حداکثر اندازه آرمیچر | 450 میلی متر |
| شتاب | 100 گرم |
| حداکثر بار | 300 کیلوگرم |
| درخواست | LED، قطعات خودکار، باتری |
| وزن سیم پیچ متحرک | 14 کیلوگرم |
|---|---|
| نیروی تکان دهنده | 1000 کیلوگرم (10000 نیوتن) |
| حداکثر بار | 270 کیلوگرم |
| حداکثر شتاب | 100 گرم |
| درخواست | دفاع، هوافضا، قطعات خودرو، برد PCB، الکترونیک |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن تا 200000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x,y,z |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |