| زور | 3000N تا 200000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| نیروی سینو | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 180 کیلو گرم |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |
| بارگذاری | 270 کیلوگرم |
| روش ارتعاشی | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| درخواست | قطعات الکتریکی |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| Max. حداکثر speed سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| درخواست | لوازم الکتریکی |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی سینو | 10000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| فرکانس | 3 ~ 3000Hz |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی یا x ، y ، z |
| شتاب | 100 گرم |
| درخواست | LED، قطعات خودکار، باتری |
|---|---|
| استاندارد تست | MIL-STD-810، RTCA DO-160 |
| عملکرد | سینوسی، تصادفی، شوک |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| خروجی نیرو | 3000 ~ 100000 نیوتن |
| حداکثر شتاب آرمیچر | 100 گرم |
|---|---|
| مدل | سری ES |
| محدوده فرکانس | 3 هرتز - 2000 هرتز |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| حداکثر بار | 300 کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | 10 کیلو |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| اندازه سیم پیچ در حال حرکت | dia. دیا 240mm 240 میلی متر |
| جابجایی | 51 میلی متر |