| sine force | 60000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 250kg |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | ارتعاش افقی عمودی |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| مارک | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| مواد بسته بندی | جعبه پلی چوبی |
| لرزش | افقی و عمودی |
| زور | 3000N تا 200000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| زور | 3000N تا 200000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی سینوسی | 60000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 60000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000HZ |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | 6000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| شتاب | 100 گرم |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 6000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 180 کیلوگرم |