| معیار آزمون | MIL-STD-810G |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| نیروی تکان دهنده | 20 کیلوگرم |
| مناسب برای | حداکثر بارگیری 300 کیلوگرم موارد آزمایشی |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| زور | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| بار | 180 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 60000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 800 کیلوگرم |
| موج ارتعاشی | سینوسی |
|---|---|
| درخواست | بسته بندی |
| شتاب | 100 گرم |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| کنترل کننده | ونزو |
| زور | 3000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| موج ارتعاشی | سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| فرکانس | 2000 هرتز |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| سیم پیچ متحرک | دیا 30 میلی متر |
| درخواست | کارتن، بسته، محموله، چمدان |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| درخواست | باتری |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| درخواست | materila، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانه |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| تضمین | 1 سال |
| صنایع قابل استفاده | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| sine force | 6000N |
|---|---|
| speed | 1.6m/s |
| displacement | 25mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| application | Accelerated Vibration Testing |