| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| اندازه جدول | سفارشی |
| استاندارد | ISO 16750 |
| برنامه | باتری خودروی الکتریکی |
| آزمون | سینوسی و تصادفی |
| زور | 32000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا X ، Y ، Z |
| منطقه تست | 1000 لیتر |
|---|---|
| محدوده دما | -40 ~ + 150 درجه |
| محدوده رطوبت | 20 تا 98 درصد |
| اسکیت باز | لرزشگیر |
| حالت لرزش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |
|---|---|
| محدوده فرکانس | 5 تا 3500 هرتز |
| استاندارد تست | روش MIL-STD-202 213 |
| لرزش | عمودی و افقی |
| اندازه جدول | 600x600 میلی متر |
| نیروی تصادفی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| ابعاد | 730*550*650mm L*W*H |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |
|---|---|
| محدوده فرکانس | 5 تا 3500 هرتز |
| استاندارد تست | روش MIL-STD-202 213 |
| لرزش | عمودی و افقی |
| اندازه جدول | 600x600 میلی متر |
| زور | 32000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا X ، Y ، Z |
| منطقه تست | 1000 لیتر |
|---|---|
| محدوده دما | -40 ~ + 150 درجه |
| محدوده رطوبت | 20 تا 98 درصد |
| اسکیت باز | لرزشگیر |
| حالت لرزش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| پشتیبانی سفارشی | نصب شده |
|---|---|
| نام تجاری | ASLi |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| قدرت | الکترونیکی |
|---|---|
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| مواد بسته بندی | جعبه پلی چوبی |
| لرزش | 3 محور |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |