| استاندارد تست | استاندارد EN 60068-2-6 |
|---|---|
| درخواست | آزمایشگاه تحقیق و توسعه |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | AC380V |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| نیروی ارتعاش | 10KN |
|---|---|
| جابجایی | 51 میلی متر |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| حداکثر بار | 270 کیلوگرم |
| درخواست | بسته بندی |
| نیروی شوک | 12000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| استاندارد | UN 38.3 IEC 62133 |
| درخواست | باتری |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| نیروی ارتعاش | 30 KN |
|---|---|
| برنامه | باتری |
| استاندارد تست | IEC 60068-2-64 |
| شتاب | 100 گرم |
| آزمون | شوکه شدن |
| زور | 6KN |
|---|---|
| استاندارد | استاندارد JIS D1601 |
| نوع | الکترومغناطیسی |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| درخواست | هدایت شده |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
|---|---|
| وزن سیم پیچ متحرک | 3.5 کیلوگرم |
| قدرت فن خنک کننده | 3 کیلو وات |
| منبع تغذیه | AC380V |
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| برند | ASLI |
| محل منبع | چین |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| استاندارد | MIL، IEC، ASTM |
|---|---|
| درخواست | باتری |
| استفاده | تست ارتعاش |
| فرکانس | 3500 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| speed | 1.6m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Laboratory |
| frequency | 3~3500hz |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| برنامه | آزمایشگاه |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |