| نیروی سینوسی | 2000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |
| نیروی سینوسی | 10KN |
|---|---|
| محدوده فرکانس | 5 هرتز تا 3000 هرتز |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| موج ارتعاشی | سینوسی، تصادفی، شوک |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + ارتعاش افقی |
| زور | 32000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا X ، Y ، Z |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| درخواست | باتری موتور سیکلت |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
| نیروی تکان دهنده | 3KN |
| استاندارد | IEC 60095-7 |
| محدوده فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| مارک | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی سینوسی | 40000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 2.0 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 500 کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
|---|---|
| درخواست | بسته بندی |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
| استاندارد تست | ista 2a 3a |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| زور | 32000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا X ، Y ، Z |
| زور | 32000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا X ، Y ، Z |